XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 października 2023

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA 

22 października 2023 r.


Witamy serdecznie wszystkich parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.
Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Św. Jana Pawła II patrona Małopolski.
Również dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka na tacę przeznaczona jest na misje.

W środę, w ramach tygodnia misyjnego, dzieci z Koła Misyjnego poprowadzą modlitwę różańcową w różnych językach w intencji misji.

W środę po wieczornym nabożeństwie będzie spotkanie dla Akcji Katolickiej.

W piątek, 27 października, będziemy przeżywać kolejny wieczór z Jezusem Miłosiernym. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 z rozważaniem Słowa Bożego i adoracją Najświętszego Sakramentu.

W sobotę, 28 października o godz. 17.00, będzie spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy.

Wypominki za zmarłych można składać w kancelarii parafialnej od godz. 15.00 do 17.30.

W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników i kalendarze ścienne.

Fundacja Andrasz  zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w intencji zmarłych. Wyjazd:  4 listopada o godz. 5.00 rano z parkingu przy kościele w Wielogłowach, powrót około godz. 17.00.  Zapisy i więcej szczegółów pod numerami telefonu podanymi w gablocie Fundacji Andrasz.
Koszt wyjazdu:  70 zł. 

Zbliża się do końca akcja zbierania komórek, tabletów i laptopów z przeznaczeniem na budowę studni w Czadzie u tarnowskiego misjonarza ks. Stanisława Worwy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na utrzymanie parafii, za dary złożone do kuchni oraz wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

 

 

 


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.