XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

08 października 2023

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA 

8 października 2023 r.

Witamy serdecznie wszystkich parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

W piątek o godz. 20.00 procesja fatimska przejdzie do kapliczki koło Państwa Bastów. Procesję poprowadzi Młodzieżowa Grupa Apostolska.

W sobotę, 14 października zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo różańcowe za wychowawców i nauczycieli z racji Święta Edukacji i Dnia Nauczyciela.

W przyszłą niedzielę obchodzony będzie w całej Polsce  XXIII Dzień Papieski.
Przy kościele będzie można złożyć ofiarę do puszki na działalność fundacji stypendialnej „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, z której korzysta zdolna a uboga młodzież.

W przyszłą niedzielę, o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. imieninowa w intencji Ks. Łukasza. Serdecznie zapraszamy.

Trwa akcja pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych, dzięki zbiórce dobrych i zepsutych telefonów komórkowych klawiszowych, smartfonów, tabletów i laptopów. Akcja potrwa do końca października.

Zapraszamy osoby, które nie uczęszczają do szkoły podstawowej w Wielogłowach i chciałyby się przygotowywać do bierzmowania w naszej parafii, aby zgłaszały się w kancelarii parafialnej lub do Ks. Damiana. 

Młodzież z naszej parafii, która chciałaby pogłębić swoją relację z Bogiem, zapraszamy na spotkania Grupy Apostolskiej które odbywają się w piątki o godzinie  19.30 w dolnym kościele.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00,
w niedzielę o godz. 15.30 w czasie Godziny Miłosierdzia.

W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników w cenie 30 zł. oraz kalendarze ścienne w cenie10 zł.

Duszpasterstwo akademickie „U Karoliny” w Nowym Sączu zaprasza na weekendowy kurs dla narzeczonych od 13 – 15 października. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.

Wójt Gminy Chełmiec informuje, że został utworzony stały punkt głosowania dla mieszkańców Klimkówki, nr 27 z siedzibą obwodowej komisji wyborczej w Świetlicy Wiejskiej Klimkówka 40. Od tych wyborów 15 października mieszkańcy Klimkówki głosują w tym lokalu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na remont kościoła, na utrzymanie parafii oraz za wszelkie dary serca i prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

 

 

 

 


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.