XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11 września 2022

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

12 września 2021 r.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież
i wychowawców. Zachęcamy do modlitwy.

Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych dla członków Żywego Różańca,

We wtorek o godz. 20.00 procesja fatimska przejdzie do kapliczki koło Państwa Szarotów.
Za przygotowanie i przeprowadzenie procesji odpowiedzialny jest Parafialny Oddział Caritas.

W środę obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o godz. 17.30 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa.

W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych chłopców – kandydatów na ministrantów.

W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

Grupa Apostolska zaprasza wszystkich młodych od 8 klasy na spotkania, które odbywają się w piątki od godz. 19.30 w dolnym kościele.

Zgodnie z wytycznymi KEP przygotowanie do bierzmowania w klasie 8 odbywa się w parafiach gdzie mieszka dany kandydat, nie zaś w parafii na terenie której uczęszcza do szkoły. W związku z tym prosimy zgłaszać kandydatów, którzy uczą się w szkołach poza terenem naszej parafii w zakrystii, kancelarii lub osobiście do Ks. Damiana.

W sobotę, 17 września o godz. 7.00 w parafii św. Kazimierza odbędzie się Msza św. po której wyjdzie pielgrzymka do Limanowej.
Zapisy na pielgrzymkę i autobus powrotny w zakrystii do środy.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Dnia 1 października zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Matki Bożej Ludźmierskiej połączoną z odwiedzeniem Pustelni św. Brata Alberta. Wyjazd o godz. 7.00. Koszt 75 zł. Zapisy w zakrystii.

Sołtys Kurowa zaprasza na zebranie w przyszłą niedzielę 18 września o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej. Tematem spotkania będzie podział środków, wydatki bieżące i inne wnioski.

Składamy serdeczne Bóg zapłać” za ofiary składane na utrzymanie i sprzątanie kościoła, za ofiary składane dzisiaj na remont kościoła oraz za wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

WOLA KUROWSKA

We wtorek Msza św. i procesja fatimska o godz. 18.00.

 


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.