XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04 września 2022

XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

5 września 2022 r.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji. Zachęcamy w tym dniu do udziału we Mszy św. Po Mszy św. poświęcenie  ziarna do nowego zasiewu.

Spotkania dla Koła Misyjnego odbywać się będą w soboty o godz. 8.30 w salce katechetycznej domu parafialnego. Zapraszamy chętne dzieci, zainteresowane misjami, do włączenia się w szeregi naszego Koła. Pierwsze spotkanie będzie 10 września.

Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz chętne kandydatki do tej grupy maryjnej zapraszamy we piątki o godz. 17.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 9 września.

Próby dla zespołu Emmanuel będą odbywać się w soboty o godz. 10.00 w dolnym kościele. Pierwsze spotkanie 10 września.
Zapraszamy nowe chętne dzieci do zespołu by służyć Bogu przez śpiew.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla członków Żywego Różańca,
o godz. 7.00 Msza św. z Róży św. Rity.

W przyszłą niedzielę, drugą niedzielę miesiąca, składka na tacę przeznaczona będzie na remont prowadzony przy kościele oraz spłatę długu.
Składka z sierpnia wyniosła 24 100 zł. Serdecznie dziękujemy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”   za ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie kościoła oraz za dary serca i wszelkie prace wykonane dla naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu.

 

 

 

 

 

 

 

 


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.