III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024

III NIEDZIELA WIELKANOCNA
14 kwietnia 2024 r.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj przeżywamy w kościele kolejną Niedzielę Biblijną i XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

W dniach 16 i17 kwietnia w ramach diecezjalnej peregrynacji będą w bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu relikwie bł. Rodziny Ulmów. Msza św. o godz. 18.00.
Program peregrynacji znajduje się w gablocie parafialnej.

W środę zapraszamy Stowarzyszenie Ojców na spotkanie o godz. 19.30 w dolnym kościele.

Fundacja Andrasz serdecznie zaprasza na spotkanie z logopedą 19 kwietnia o godz. 19.00 w Andraszówce wszystkich zainteresowanych rozwojem mowy dziecka oraz jak pomóc w trudnościach. Zapraszamy rodziców, dziadków oraz osoby pracujące z dziećmi. Więcej szczegółów znajduje się na plakacie w gablocie przy Andraszówce.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele. Składka na tacę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dzisiaj przy kościele, w ramach akcji prowadzonej przez wolontariuszy, można złożyć ofiarę do puszki na działalność Sądeckiego Hospicjum.

W przyszłą niedzielę wesprzemy ofiarami poszkodowaną w pożarze budynku gospodarczego rodzinę Kożuch.

Zgodnie z przepisami Prawa Kanonicznego podaje się do wiadomości, że alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, Mróz Grzegorz ur. 1999 r. w Nowym Sączu, pochodzący z naszej parafii, jest kandydatem do przyjęcia święceń Diakonatu 18 maja 2024 r. Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu mu tych święceń, jest obowiązany w sumieniu poinformować o tym księdza proboszcza. Dziękując Bogu za wielki dar Kapłaństwa, módlmy się gorąco w intencji naszego Rodaka, który przygotowuje się do przyjęcia święceń Diakonatu.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”*   za ofiary składane na różne cele parafialne,
na sprzątanie i ogrzewanie kościoła oraz za wszelkie dobro uczynione dla naszej wspólnoty.


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.