V  NIEDZIELA  ZWYKŁA

04 lutego 2024

V NIEDZIELA  ZWYKŁA 5 lutego 2023 r.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej parafialnej wspólnocie.

W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Parafialny Oddział Caritas.

W sobotę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych i starszych wiekiem z racji przypadającego 11 lutego Światowego Dnia Chorego.b

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla członków Żywego Różańca.
O godz. 7.00 Msza św. z Róży św. Kazimierza.

W przyszłą niedzielę ciąg dalszy 40-godzinnego nabożeństwa.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Wielogłowach informuje, że od 5 lutego do 1 marca  rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych oraz do oddziału przedszkolnego.
Dla zainteresowanych szczegóły i wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej.
Szkoła zapewnia opiekę świetlicową, stołówkę szkolną i dowóz dla uprawnionych uczniów.

Fundacja Andrasz organizuje w terminie od 19-23 lutego Ferie w Andraszówce. 
Zapraszamy dzieci w wieku od 9 – 13 lat.  Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu zamieszczonym  na tablicy ogłoszeń Fundacji Andrasz.

Rodzina serdecznie dziękuje za przekazane ofiary w ubiegłą niedzielę na leczenie chorego Marcina Sumra, zebrano 2540 zł.

Dzisiaj składamy ofiary na tacę na potrzeby Kurii Diecezjalnej, a w przyszłą drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prowadzone remonty parafialne.   
W styczniu zebrano 16 240 zł. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie, sprzątanie i ogrzewanie kościoła oraz za wszelkie dobro uczynione dla naszej wspólnoty parafialnej.

Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Janusza Porębskiego, Stanisławę Pomietło i Julię Baran. Polecamy ich nieśmiertelne dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu …


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.