XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 września 2023

XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

10 września 2023 r.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zachęcamy do modlitwy.

Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych dla członków Żywego Różańca,

W środę o godz. 20.00 procesja fatimska przejdzie do kapliczki koło Państwa Szarotów. Za przygotowanie i przeprowadzenie procesji odpowiedzialny jest Parafialny Oddział Caritas.

W czwartek obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o godz. 17.30 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa.

W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.

W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

W sobotę, 16 września po Mszy Św. o 7.00 z kościoła św. Kazimierza wyruszy 36 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Bolesnej w Limanowej. Zapisy na autokar powrotny w kancelarii przy parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu do czwartku.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Składamy serdeczne Bóg zapłać” za ofiary składane na utrzymanie i sprzątanie kościoła, za ofiary składane dzisiaj na remont budynków parafialnych oraz za wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

WOLA KUROWSKA

W środę Msza św. i procesja fatimska o godz. 18.00.

 

 


Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielogłowach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.